مشکل باتری های قابل شارژ فلزات سمی است که در ساخت آنها استفاده می شود. کادمیوم، سرب و کبالت با محیط زیست مهربان نیستند و زمانی که باتری های قابل شارژ در محل های دفن زباله شروع به تخریب می کنند، می توانند خاک سطحی، آب های زیرزمینی و هوا را آلوده کنند. نه تنها این، بلکه هنگامی که نشت مواد شیمیایی اتفاق می افتد، می تواند خطر ورود به زنجیره تامین انسان را داشته باشد.

در حالی که تأثیر پایان عمر باتری ها هنوز مشخص نیست، حقیقت این است که مراحل اولیه باتری های Li-Ion می تواند تأثیر منفی بر محیط زیست داشته باشد. فلزات موجود در باتری ها باید استخراج شوند و مانند استخراج سرب، ممکن است عوارضی به همراه داشته باشد.
برای روشن شدن موضوع آقای ماسک، به نظر می رسد که می توانید با استخراج فیزیکی کادمیوم، سرب، زندگی کنید.
و کبالت برای ساخت باتری های خود – اما استخراج مجازی بیت کوین پایدار نیست؟ با تشکر
برای روشن کردن ریاکاری گیج کننده-تغییر آب و هوا برای ما.
خالصانه،
کل جامعه ارزهای دیجیتال
* توییت ایلان ماسک مبنی بر اینکه تسلا پذیرش بیت کوین به عنوان پرداخت را متوقف می کند
خودروهای الکتریکی باعث سقوط 17 درصدی این ارز دیجیتال شدند.
* ریاضی پشت دستمال کاغذی نشان می دهد که توییت ماسک تسلا را مجبور به ضرر 255 میلیون دلاری کرد.
در دارایی های بیت کوین خود، با استفاده از هزینه 1.5 میلیارد دلاری آن.
کوساما: افزایش 50 درصدی اخیر، تحولات و آینده

اگر علاقه مند به دنبال کردن بیشتر مباحث مرتبط به بیت کوین هستید می توانید خرید بیت کوین را از بزرگترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی اکس نوین انجام دهید . پیشنهاد ما همیشه اکس نوین است برای قیمت بیت کوین هم می توانید به این صرافی سر بزنید . اما اگر در محدوده خار ج از خاور میانه فعالیت دارید می توانید به سایت coinbase سی بزنید این سایت نیز جز بزگرتین و معتبر ترین صرافی های ارز دیجیتال در جهان محسوب می شود .