سرمایه‌گذاری برای راه‌اندازی و ادامه فعالیت‌های عظیم معدن.

این دومین عنصر – وام های مالی تجاری – چینی ها است
دولت اخیراً هدف قرار داده است که بیت کوین (حداقل استخراج بیت کوین) را از آن ریشه کن کند
روز سه شنبه، 22 ژوئن، بانک خلق چین (PBC) در بیانیه ای اعلام کرد که
داشت «بحث‌هایی» می‌کرد ؟ با بانک ها و موسسات وام دهنده چین به
آنها را از همکاری با ماینرهای ارزهای دیجیتال متقاعد کنید. �
کمیته ثبات مالی و توسعه زیر نظر شورای دولتی، و با هدف سرکوب معاملات سوداگرانه ارزهای مجازی از جمله بیت کوین، برای محافظت از خواص عموم مردم و تضمین امنیت و ثبات مالی، بانک خلق چین (PBC) با برخی از بانک ها و موسسات پرداخت از جمله بانک صنعتی و تجاری چین، بانک کشاورزی چین، بانک ساختمانی چین، بانک پس انداز پستی چین، بانک صنعتی و Alipay درباره خدمات آنها برای معامله سفته بازی ارزهای مجازی � _
این بیانیه همچنین دلایل خاص برای ترغیب موسسات مالی را به تشریح می‌کند
چین رعایت کند.
PBC اشاره کرد که تجارت سفته بازانه ارزهای مجازی عملکرد عادی اقتصاد و بازار مالی را مختل می کند. این امر خطرات فعالیت های غیرقانونی و مجرمانه مانند انتقال غیرقانونی دارایی ها و پولشویی را به همراه خواهد داشت و امنیت اموال عمومی را به طور جدی نقض می کند. بانک ها و مؤسسات پرداخت باید الزامات نظارتی را در اطلاعیه محافظت در برابر خطرات بیت کوین به شدت دنبال کنند… � ؟
این بیانیه با این اعتراف خیره کننده به پایان رسید که وام دهندگان با بانکداری موافقت کردند
محاصره بیت کوین

اگر علاقه مند به دنبال کردن بیشتر مباحث مرتبط به بیت کوین هستید می توانید خرید بیت کوین را از بزرگترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی اکس نوین انجام دهید . پیشنهاد ما همیشه اکس نوین است برای قیمت بیت کوین هم می توانید به این صرافی سر بزنید . اما اگر در محدوده خار ج از خاور میانه فعالیت دارید می توانید به سایت coinbase سی بزنید این سایت نیز جز بزگرتین و معتبر ترین صرافی های ارز دیجیتال در جهان محسوب می شود .