بلاک چین های سنتی اثبات کار، مکانیزم پیشگام اثبات سهام تزوس است

یک رویکرد بسیار کارآمدتر انرژی برای ایمن سازی شبکه خود، با استفاده از دو
میلیون برابر انرژی کمتر از شبکه های Proof of Work مانند بیت کوین و اتریوم. این
به تزوس اجازه می دهد تا با حداقل مصرف انرژی و کربن ناچیز کار کند
به عنوان بخشی از این همکاری، برند تزوس در سراسر مک لارن نمایندگی خواهد شد
تیم های فرمول 1 و آرو مک لارن SP، از جمله لباس های مسابقه رانندگان مک لارن F1
لاندو نوریس و دانیل ریکاردو و رانندگان AMSP پاتو اووارد و فلیکس روزنکویست.
لیندزی اکهاوس، مدیر صدور مجوز، تجارت الکترونیک و ورزش های الکترونیکی مک لارن ریسینگ گفت:
تزوس و مک لارن ریسینگ برای ایجاد یک پلت فرم منحصر به فرد NFT متمرکز بر طرفداران، گامی نوآورانه در صنعت هیجان انگیز و به سرعت در حال توسعه است. در مک لارن، ما به دلیل قرار دادن هواداران در قلب هر کاری که انجام می‌دهیم، شناخته شده‌ایم، و این شراکت دیگری است که به ما اجازه می‌دهد وارد فضایی شویم که در آن طرفداران بتوانند قطعات کلیدی تیم ما را داشته باشند. ما مشتاقانه منتظر راه اندازی این پلتفرم با Tezos هستیم تا NFT های سفارشی را با تیم های فرمول 1، INDYCAR و ورزش های الکترونیکی خود ایجاد کنیم.
هوبرتوس تونهاوزر، رئیس بنیاد تزوس، گفت:
مک‌لارن ریسینگ یکی از طولانی‌ترین و درخشان‌ترین میراث‌ها را در مسابقات فرمول 1 دارد، و ما هیجان‌زده‌ایم که آن‌ها تصمیم گرفته‌اند آن را از طریق پلتفرم تعامل با فن‌های NFT خود به بلاک چین تزوس بیاورند. مفهوم بلاک چین در حال تکامل است، سریعتر، ایمن تر و کارآمدتر می شود. این امر به یک بلاک چین نیاز دارد که بتواند با این سرعت نوآوری همراه باشد. از آنجایی که برندها در همه جا به دنبال تعامل با طرفداران خود به روش‌های جدید هستند، تزوس، بلاک چین اصلی و در حال تکامل، در خط مقدم نوآوری باقی می‌ماند و راه‌حل‌های دنیای واقعی را در یک اکوسیستم پر رونق و در حال رشد ارائه می‌کند.
درباره مک لارن ریسینگ

اگر علاقه مند به دنبال کردن بیشتر مباحث مرتبط به بیت کوین هستید می توانید خرید بیت کوین را از بزرگترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی اکس نوین انجام دهید . پیشنهاد ما همیشه اکس نوین است برای قیمت بیت کوین هم می توانید به این صرافی سر بزنید . اما اگر در محدوده خار ج از خاور میانه فعالیت دارید می توانید به سایت coinbase سی بزنید این سایت نیز جز بزگرتین و معتبر ترین صرافی های ارز دیجیتال در جهان محسوب می شود .