بالای خط نارنجی ظاهر شده و حدود دو هفته بالای آن بمانید.

وب سایت عالی، Investopedia، یک منبع باورنکردنی برای هر کسی است که علاقه مند به آن است
در مورد تحلیل تکنیکال و به طور کلی بازارها بیشتر بدانید. در اینجا آن را فراهم می کند
تعریف هشیارکننده از صلیب مرگ:
متقاطع مرگ یک الگوی نمودار فنی است که پتانسیل فروش عمده را نشان می‌دهد. زمانی که میانگین متحرک کوتاه‌مدت سهام از میانگین متحرک بلندمدت خود عبور می‌کند، تلاقی مرگ بر روی نمودار ظاهر می‌شود. به طور معمول، رایج‌ترین میانگین‌های متحرک در این الگو میانگین متحرک 50 روزه و 200 روزه استفاده می شود.”
“شاخص متقاطع مرگ نشان داده است که یک پیش بینی قابل اعتماد برای برخی از شدیدترین بازارهای نزولی قرن گذشته است: در سال های 1929، 1938، 1974، و 2008. سرمایه گذارانی که در شروع این بازارهای نزولی از بازار سهام خارج شدند. از زیان‌های بزرگی که در دهه 1930 به 90 درصد می‌رسید اجتناب کرد. از آنجایی که تلاقی مرگ یک شاخص بلندمدت است، برخلاف بسیاری از الگوهای نمودار کوتاه‌مدت، وزن بیشتری برای سرمایه‌گذارانی که نگران قفل کردن سود در مقابل یک خرس جدید هستند، دارد. بازار شروع می شود. افزایش حجم معمولاً با ظهور صلیب مرگ همراه است.”
این نکته مهم است که حجم معاملات بیت کوین برای بیت کوین بسیار کم بوده است
چند هفته گذشته، بنابراین سخت است که بگوییم یک فروش نزولی و عظیم ممکن است رخ دهد
بدون حجم مورد نیاز برای پشتیبانی از آن. در حالی که هیچ کس نمی تواند آینده را پیش بینی کند، MMCrypto
معتقد است که حتی اگر صلیب مرگ رخ دهد – مدت زیادی دوام نخواهد آورد. در فینالش
نمودار زیر، او میانگین متحرک نارنجی 50 روزه را به زیر 200 روزه گسترش می دهد اما او
معتقد است که تخفیف قیمت بیت کوین برای سرمایه گذاران نهادی بسیار عالی خواهد بود

اگر علاقه مند به دنبال کردن بیشتر مباحث مرتبط به بیت کوین هستید می توانید خرید بیت کوین را از بزرگترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی اکس نوین انجام دهید . پیشنهاد ما همیشه اکس نوین است برای قیمت بیت کوین هم می توانید به این صرافی سر بزنید . اما اگر در محدوده خار ج از خاور میانه فعالیت دارید می توانید به سایت coinbase سی بزنید این سایت نیز جز بزگرتین و معتبر ترین صرافی های ارز دیجیتال در جهان محسوب می شود .